Consultare Publică -Termen 10 Zile Lucrătoare De La Data Publicării Anunțului:

În data de 21 octombrie 2022 Primăria Municipiului Botoșani anunță deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare următoarelor proiecte de acte normative:

1. Proiect de hotărâre privind modificarea Regulamentului de organizare și funcționare al terenurilor de joacă pentru copii din municipiul Botoșani, aprobat prin HCL 293/2014 (..aici)

2. Proiect de hotărâre privind aprobarea modificării unor tarife pentru accesul la patinoarul și terenurile de sport din cadrul Infrastructurii Edilitar-Urbane a Parcului Regional de Agrement, Turistic și Sportiv Cornișa din municipiul Botoșani (..aici)

Ultima modificare: 08.11.2022 – 15:16 de către Primăria Municipiului Botoșani

Anteriorul CONVOCARE Ședință Ordinară a Consiliului Local in data de 31 Octombrie 2022, ora 10:00, în sala de ședinte “Mihai Eminescu” din sediul Primăriei.